Mul-t-lock

Florya Yüksek Güvenliğimiz Küreseldir – dünya genelinde her yerde Mul-T-Lock ‘u bulabilirsiniz.

Bölgesel Florya Mul-T-Lock konumlarımız profesyonel çilingirlerimiz ve güvenlik uzmanlarımız ile birlikte belirlenen ihtiyaçlarınızı sağlayabilecektir. Florya Uluslararası iş ünitelerimiz ve bayilerimizin iletişim detaylarını ve tamamlanmış bir listeyi bulacaksınız.

Gereksinimlerinize özel bir çözüm bulun.

Florya Yoğun bir ölçüde geçiş kontrol çözümlerinden size gereken en son yüksek güvenlik kilit çözümlerine kadar.

Mul-T-Lock Online Ürün Kataloğu

Florya Çözümlerimizin, ürünlerimizin ve aksesuarlarımızın tam listesini detaylı online ürün kataloğumuzda bulabilirsiniz

Ailenizi ve evinizi korumak yapılabileceğimiz şeylerin en önemlisidir.

Güvenebileceğiniz akıllı bir kilitleme çözümüdür. Evinize tam koruma sağlayarak her noktada üst düzeyde güvenlik getirmektedir. Mul-T-Lock, yüksek güvenlikli kilitleme çözümleri ile insanları, eşyaları, evleri ve tüm değerli eşyalarını güvende tutar ve korur.

Florya ENTR™- Akıllı Kilitleme Çözümü

ENTR™ ile kapınızı akıllı bir çözüme dönüştürün. Anahtar ihtiyacını ortadan kaldıran ENTR™ akıllı kilitleme çözümü, kapı kilidinizi akıllı telefonunuzdan, tablet bilgisayarınızdan ve çok sayıda geçiş kontrol cihazından kontrol etmenize olanak sağlar. Pa…

Florya Dijital Kapı Dürbünleri

Açmadan Önce Görün

Florya da Ev Kullanımı için Silindirler

Sağlamlık için tasarlanmış Mul-T-Lock silindirleri; delinme, maymuncukla açılma, çarptırma anahtarla açılma gibi bir çok zorlama yöntemine yüksek dayanım sağlar.

Florya İç kapılar için Code-It®

Elektronik kapı kolu, gün içinde değerli eşyalarınızı korumanıza yardımcı olur.

Florya Code-It® Pencere

İçe açılan kapı ve pencereler için tasarlanmıştır ve genellikle pek önemsenmeyen geçiş noktaları için güvenlik sağlamaktadır.

İşyerlerinin farklı özelliklerde ihtiyaçları vardır.

Hiçbir iki çözüm birbirinin tıpatıp aynısı değildir. İşte bu yüzden her türlü ortamın ihtiyaçlarını karşılayan kilitleme ve geçiş kontrolü çözümleri geliştirdik. Dahası, yenilikçi çözümlerimiz ise daha çok kontrol, kolaylık ve kimin ne zaman ve neye geçiş sağladığı konusunda iç görüş sağlar. İster tek bir mağazanın girişini güven altına almak isterse uzaktaki bir bölgeyi korumaya ihtiyacınız olsun, Mul-T-Lock’un size iç rahatlığı ve daha fazlasını sağlayacak  Yüksek Güvenlik çözümlerine sahiptir.

SMARTair™ Access Control

SMARTair™, istisnai kalite ile albenili rahatlığı ve stil sahibi tasarımı kombine eden sıradışı bir modern yüksek güvenlik çözümüdür. Geniş bir yelpazedeki işyerleri ve organizasyonlar için idealdir.

CLIQ®

CLIQ®, size tüm geçiş noktalarınız üzerinde gelişmiş bir güvenli yönetim sağlayan yüksek güvenlikli elektromekanik kilitleme çözümüdür.

Anahtar Yönetimi

Traka21 yenilikçi bir tak-çalıştır sistemidir ve işyerlerine akıllı anahtar yönetimimin yeni halini sunmaktadır.

WatchLock®

Tamamen yenilikçi, ödül kazanmış WatchLock®, sizinle siz veya varlıklarınız nerede olursa olsun iletişim kuran ve güvenlik sağlayan bir asma kilit yaratmak için GPS ve GSM teknolojilerini Mul-T-Lock’un yüksek güvenliğini kombine etmiştir.

Ticari Silindirler

Mul-T-Lock, mekanik ve elektromekanik olmak üzere, yenilikçi silindirler tasarlar, geliştirir ve üretir ve bunlar dünya çapındaki kurumların, işyerilerin ve evlerin gelişen güvenlik ihtiyaçlarını karşılar.

Code-It®

Herhangi bir zamanda iş yerinize hırsızlar girebilir. Deneyimli hırsızlar, profesyonel ekipmanları, bilgileri, fikri mülkiyeti veya diğer değerli şeyleri çalmak için çalışanların kahve almak, toplantıya girmek tuvalete gitmek ve yemek arası gibi kısa sü…

Yüksek Güvenlikli Asma Kilitler

Mul-T-Lock’u geniş yelpazedeki hem mekanik hem de elektronik asma kilitleri, bir çoğu patent korumalı teknolojiden faydalanan neredeyse her türlü gereksinim ve uygulamayı karşılamaktadır.