Kapı Aksesuarları

Menteşesinden Kapı Koluna, İster Klasik İster Modern, Her Stile Uygun Kapı Aksesuarları ’de!

Florya Günümüzde her sektörde çok farklı lokasyonlarda kurulu, birbirinden farklı firmalar bulunmaktadır. Özellikle internetten satışın, internet mağazalarının da gelişmesiyle konu hakkında detaylı bilgiye sahip olmayan müşterilerin alış veriş yapması bir bakıma zorlaşmıştır. Bu firmalar arasındaki en temel fark güvenilirliktir. Güvenilir bir Florya çelik kapı firmasından, Florya çelik kapı aksesuarları firmasından alışveriş yapmak sizi alışverişin her sürecinde inanılmaz rahatlatacaktır. Firmalar arasında müşteri memnuniyeti açısından en temel farkın güvenilirlik olduğunu belirttikten sonra şunu söylemekte fayda var. Sağlam ve kaliteli üretim yapan, sağlam ve kaliteli çelik kapı ve aksesuarları satışı yapan firmaların en önde gelenlerinden bir tanesi ’dur. Güvenilirliğin çelik kapı sektöründe ve aslında tüm sektörlerde en temel, en önemli kriter olmasının nedeni, güvenilir bir firma zaten size diğer tüm özellikleri sağlayacak ve sadece gerçeklerden bahsedecektir. Sizi asla aldatmayacak, en kaliteli, sağlam ve uygun fiyata hizmeti sağlayacaktır.

Çoğu müşterimiz için fiyatın, rakamların önemi yoktur. Doğru ürüne, doğru fiyatı ödemek önemlidir.

Çelik kapı sektöründe itibarını yıllardır koruyan Florya Çelik Kapı Aksesuarları firmamız doğru müşteriye, doğru ürünü, ihtiyaca yönelik seçilmiş aksesuarları doğru ve uygun fiyata sağlamaktadır. Bu bağlamda %100 müşteri memnuniyeti hedefleyen firmamız bunu yıllardır sağlayabilmenin, başarabilmenin ayrıca gururunu yaşamaktadır.

Çelik kapı sektörü çok geniş ürün yelpazesine sahip bir sektördür. Firmamız çok farklı konseptte çelik kapı üretmektedir. Bunlardan bazıları yeni seri çelik kapı, freze seri çelik kapı, villa kapıları, apartman kapıları, yangın kapıları, ferforje bina kapıları, paslanmaz seri çelik kapı, kabartma seri çelik kapı, bina giriş kapıları, amerikan panel kapı ve bahçe kapıları. Aynı şekilde çelik kapı, çelik kapılar, Florya çelik kapı modelleri, çelik kapı fiyatları, ekonomik çelik kapı da bize konseptler hakkında bilgiler verir.

Florya Mobilya donanımları ve aksesuarları konusunda rakipsiz ürün portföyüne sahip, dünya markası , tüm yaşam alanları için estetik ve işlevsel binlerce kapı kolu ve aksesuarları ile modern, klasik, country, grange, minimalist, barok, her tarz için özgün tasarımlar vaat ediyor.

Konut, otel, Florya hastane, her projeye uygun, bakım gerektirmeyen parlaklığa sahip, paslanma, çizilme ve aşınmaya dayanıklı yüzeyleriyle hem estetik hem de teknik açıdan da üstün özelliklere sahip kapı donanımları  kalitesi ile fark yaratıyor. Tüm yaşam alanları ister saray şıklığında ister modern çizgilerle döşenmiş olsun, seçeceğiniz kapı kolunu, menteşesi, stoperi, kapı dürbünü, güvenlik mandalı, mobilya kulbu, askılığı ve isimliği ile ’nin geniş aksesuar seçenekleriyle tamamlayabilirsiniz.

Florya Cam kapı ve duvarlar şeffaflığın zerafetini mimari konseptler ile buluşturur. Florya DORMA’nın sofistike cam aksesuarı düzenlemeleri işlevsellik ve tasarımın uyumlu ve ayrılmaz bir bütün olduğunun altını çizmektedir. Farklı tiplerdeki geniş aksesuar seçenekleri akla gelebilecek hemen hemen her türlü cam uygulamalarının zarif bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

aynalı kapı kolu-rozetli kapı kolu-ağızlık-isimlik-rozet çeşitleri-tokmak-taktak-kapı çekmeleri-çelik zırh-çelik zırh tası (prinç ve sac olarak)-eskitme özel grup-el boyaması seramik lüx grup-e. kelepçesi-g.e. kelepçesi-rakam-harf ve özel fason baskı işleri.